פעילויות העמותה

העמותה מחלקת מידי שבוע כ – 1800 סלי מזון למשפחות נזקקות ברחבי הארץ, כל סל מורכב מ 12 ק"ג של פירות וירקות בסיסיים ובנוסף מצרכים יבשים חיוניים ודברי מאפה, לשם כך מופעל מערך גדול מאד של כ-400 מתנדבים מתנדבים מדי שבוע המורכבים מהפסיפס הישראלי המגוון, בני נוער, חיילים, סטודנטים, קבוצות בתי ספר ועוד, המגיעים למחסני העמותה ואורזים כ 18,000 שקיות של מוצרי מזון שונים, לאחר מכן המצרכים משונעים ע"י צי משאיות ורכבים של העמותה. 

לפרטים נוספים

סרטון

חלוקת סלי מזון 
 

פרויקט "מסיעים באהבה" בנשיאות פרופסור אבי י. ריבקיד מנהל המחלקה לכירורגיה כללית ויחידת טראומה בהדסה עין כרם, הוקם במטרה לסייע לחולים ולהקל מעליהם את סבלם. ישנם חולים רבים – ילדים ומבוגרים הנזקקים לטיפולים קבועים, כחולי דיאליזה, סרטן ומחלות קשות אחרות, חולים אלו נזקקים להגיע לבתי חולים ברחבי הארץ בקביעות לקבלת טיפולים קשים ומתישים כאשר לרבים מהם אין את היכולת להגיע ברכב פרטי או במונית, ונאלצים ליסוע בתחבורה ציבורית ומבלים שעות ארוכות בדרכים וסבלם קשה מנשוא.

לפרטים נוספים

סרטון

מערך הסעות לבתי חולים

מתנדבי העמותה פנו למאות מסעדות ברחבי הארץ, בבקשה לקבל הסכמה להפניית משפחות ברוכות ילדים וחד הוריות לארוחות חינם, היוזמה זכתה להצלחה מרשימה ומסעדות רבות פיצריות וכדו' הצטרפו לפרויקט כל אחד כפי יכולותיו (כ - 250 בתי עסק). המבקש מקבל הפנייה על בסיס יומי או שבועי בהתאם למצבו בסיכום עם בעל המסעדה, וסועד עם משפחתו כאחד האדם.

לפרטים נוספים

סרטון

סועדים באהבה

עמותת תכלית בשיתוף עיתון ישראל היום יזמו תכנית מיוחדת "אמץ משפחה לחג", במסגרת תכנית זו התורמים מאמצים משפחה נזקקת, ונותנים את התמיכה למשפחה בצורה ישירה, דבר המאפשר ביטחון לתורמים על נתינתם, הידיעה הברורה שהתרומה אכן הגיעה למקום שנראה לעיניהם הכי לנכון לתרום את כספם, מחזקת את הרגשת נתינת הצדקה.

לפרטים נוספים

מאמצים באהבה